37 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Menü
-29%
Kapat

Squid Games Boş Hediye Kutusu

42,00 
Squid Games Boş Hediye Kutusu Kutu Ölçüleri 25 cm x 30 cm, derinliği 12 cm’ dir. Kapak kısmı özel baskı
Kapat

Yaz Dostum Hediye Kutusu

139,00 
Kutu İçeriğinde;Kişiye özel hazırlanmış telefon cepli, çizgili defter, 1 adet ismin baş harfinden oluşan gümüş – krom renk seramik kupa, isme

Kahramanım Hediye Kutusu

119,00 
Kutu içeriğinde; İsminize özel hazırlanmış deri ruhsat kabı, isme özel hazırlanmış Cricket marka çakmak, siyah tesbih, ve yine isme özel
-13%
Kapat

Beyaz ve Gold Şıklığı Defter Kupa Hediye Seti

69,00 
Beyaz ve Gold Şıklığı Defter Kupa Hediye Seti Hediye setinin içeriğindeki beyaz defterin yaprakları tarihsizdir ve ölçüleri 13×21 cm’dir. Defter
-13%
Kapat

Siyah ve Gold Şıklığı Defter Kupa Hediye Seti

69,00 
Siyah ve Gold Şıklığı Defter Kupa Hediye Seti Hediye setinin içeriğindeki siyah defterin yaprakları tarihsizdir ve ölçüleri 13×21 cm’dir. Defter
-19%
Kapat

Fotoğraflı Siyah Sweatshirt

129,00 
Seçilmiş 1nci sınıf %100 pamuklu kumaştır. Üzerindeki baskı dijital baskı ile yapılmaktadır. 1 Adet fotoğraf yüklemeniz yeterlidir. Yüklediğiniz fotoğraf ne kadar

İsme Özel Harf Kapşonlu Siyah Hoodie

109,00 
Seçilmiş 1nci sınıf %100 pamuklu kumaştır. Üzerindeki baskı beyaz renklidir. Kumaş içi polardır. 30 derece hassas yıkama yapılmalıdır. Kurutma makinasında kurutmayınız.

Erkeğe Hediye Seçimi Nasıl Olmalı?

Erkeğe hediye seçimi nasıl olmalı? Erkeklerin sevebileceği hediye çeşitleri nelerdir? Hayatımızda bizim için özel insanlar vardır. Eşimiz, sevgilimiz, arkadaşımız, dostumuz veya ebeveynlerimiz bu özel insanlar arasında yer alabilir. Kadın veya erkek için fark etmeksizin bazen hediye seçimi zorlayıcı olabilir. Özellikle erkeklere hediye seçimi konusunda yardıma ihtiyaç duyabiliriz. Erkek hediyeleri seçiminde sizin en büyük yardımcınız haline gelen HediyeDiye, bu zorlu seçimde onlarca ürünü beğeninize sunuyor. Erkekler için hediyeler ve daha fazlası sayfamızda sizleri bekliyor.
HediyeDiye olarak her yaş, her cinsiyet, her güne özel hediye seçenekleri sunmakta ve kategorilerimizde herkes için hediye seçme kolaylığı sağlıyoruz. Eşe hediye ve sevgiliye hediye için yepyeni ürünler sizi bekliyor!

Erkeğe İçin Hediye Fikirleri Neler?

Erkeğe hediye fikirleri neler? Kupa, aslında cinsiyetten bağımsız herkese alınabilen bir hediyedir. Bir kadına alınabileceği gibi bu hediye, bir erkeğe de çok rahatlıkla alınabilir. Kişiye özel olan bu kupalar, kupanın üzerinde hediyenin verileceği kişinin baş harfini taşır.
BigBoss hediye kutusu, içeriğinde powerbank, deri cüzdan, ruhsat kılıfı, sukulent çiçek, anahtarlık ve USB bellek barındırır. Bu hediye daha çok eğer varsa patronunuz, babanız veya abiniz için tercih edilebilir. Hediyeler arasındaki en ihtişamlılardan bir tanesidir. Kutuda her insanın ayrı ayrı kullanmak isteyeceği ve kullanabileceği ürünler bulunmaktadır.
Çakı, kadınlar tarafından da kullanılsa da genelde erkeklerin kullanımı ile akla gelen bir hediyedir. Anahtarlığa takılan bu kişiye özel çok fonksiyonlu çakı, bir erkek için hem sade hem de kullanışlı bir hediye tercihi olabilir. Üstüne babanızın, sevgilinizin, eşinizin ya da abinizin ismini yazdırabilir, bu güzel ve zor zamanlarında her zaman kullanabileceği bu paslanmaz çelikten yapılmış çakıyı armağan edebilirsiniz. Çakı içeriğinde tirbuşon, törpü, gazoz ve konserve açacağı, makas ve bıçak bulunmaktadır. Çakı her ne kadar savunma ile bağdaşmış da olsa, dışarıda arkadaşlarınızla bir şeyler yiyip içerken, gazoz açacağı, tirbuşon ve bıçak kısmıyla hayat kurtarabilmektedir.

Erkekler İçin Hediyeler Hangileri?

Erkeğe alınacak hediyeler arasında HediyeDiye olarak size geniş bir yelpaze sunuyoruz. En özel seçkiler Erkeğe Hediye kategorimizde sizleri bekliyor. İhtişamlı kutuların bir diğeri de, mutlu ve yakışıklı hediye kutusudur. Kutu içeriğinde bir adet ev şeklinde anahtarlık, bir adet metal cüzdan, bir adet powerbank ve çikolata bulunmaktadır. Yine ayrı ayrı bütün herkesin kullanmaktan mutlu olacağı ürünler, tek bir kutuda hemen yanınızda. Bu hediye kutusu, babalar günü, sevgililer günü, eşiniz ile yıldönümünüzün başkahramanı olabilecek nitelikteki bir hediye kutusudur.
Sayfadaki en ihtişamlı kutu, kişiye özel VIP hediye kutusudur. Kutu içeriğinde ikili kalem seti, anahtarlık, powerbank ve USB bellek bulunmaktadır. Bu hediyeyi aldığınız kişinin, kendisini özel hissetmemesi imkansız olacaktır. Çünkü tam da o kişiye layık, değerli bir hediye olacaktır.
HediyeDiye ile yüzlerce hediye arasından, sizin için en uygun olan hediyeyi bulma garantiniz bulunur. Ayrıca alışveriş yapmak çok kolay ve güvenilirdir.