DETAYLARI HATIRLAYIN

HAKKIMIZDA

FİRMA BİLGİLERİMİZ

HEDİYEDİYE™
TEKNİK SERVİS DİJİTAL KOPYALAMA SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Mehmet Ali Birand Cad. No 4 A Kavacık Beykoz / İstanbul

Mersis No: 0836 0032 5200 0010
Ticari Sicil No:325464

Telefon: 0850 532 5820
Whatsapp Destek: +90 552 391 5400

info@hediyediye.com
info@teknikservis.com.tr

HEDİYEDİYE © 2019 – Tüm hakları saklıdır.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

BANKA ve KREDİ KARTLARI
Tüm bankaların banka ve kredi kartları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Banka kartı ve Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.
Sistemimizde ödeme için kullanacağınız kredi kartınızın 3D desteğinin bulunması gerekiyor. 3D Secure desteği bulunmayan kredi kartları ile sistemimizden ödeme yapmanız mümkün değil. Ayrıca kartınız, internet kullanımına kapalı ise, internet üzerinden online alışveriş yapabilmek için bankanıza başvurmalısınız.

HAVALE / EFT
Siparişlerinizin ödemelerini Havale/EFT yolu ile de yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında ödeme seçeneği olarak Havale/EFT seçimini yapıp “Ödeme Yap” butonu ile devam ederek banka bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

MAĞAZADAN TESLİMAT
Dilerseniz siparişlerinizi mağazamızdan da teslim alabilirsiniz. Bunun için ödemenizi Kredi kartı ya da Havale/EFT ile ödemiş olmanız gereklidir.

ÖDEME SEÇENEĞİ KISITLAMALARI
Ödeme yapılırken birden fazla ödeme yöntemi kullanılamaz.

TAKSİTLENDİRME
Aşağıdaki banka kredi kartlarına, bankanızın belirlediği ölçülerde 12 taksite kadar taksitlendirme yapılabilmektedir.

GÖNDERİ VE TESLİMAT

Öncelikle sitemiz üzerinde verdiğiniz siparişinizin tüm adımlarını dilediğiniz zaman “Hesabım” bölümündeki ”Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsiniz.

Siparişleriniz neticesinde oluşan kargo ücreti, ödeme kısmında size belirtilen oranda siparişinize yansıtılmaktadır. Belli dönemlerde ve/veya belli sipariş tutarları üzerinde kargonun ücretsiz olarak gerçekleştirilmesi uygulaması tamamen hediyediye.com’un insiyatifindedir. Söz konusu belirtilen tutarların üzerinde veya ücretsiz kargo uygulamalarının öncesinde/sonrasında oluşturulan siparişlerde hediyediye.com mesuliyet kabul etmez.

hediyediye.com kargo sevkiyatlarını kurumsal çözüm ortağımız Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirmektedir. Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz söz konusu kargo firması ile sipariş esnasında belirtilen adrese teslim edilmektedir.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz, onaylandıktan ve işleme alındıktan sonra ürünün sipariş esnasında da belirtildiği temin süresine göre 1-7 iş günü içerisinde kargoya teslimatı gerçekleştirilmektedir. Kargo teslimatı ise gönderimin gerçekleştirileceği ile göre 1-3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. hediyediye.com olarak sevkiyatlarımızı gerçekleştirdiğimiz Yurtiçi Kargo, hafta içi 09:00 – 18:00 arasında teslimat yapmaktadır. Cumartesi, Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz, Yurtiçi Kargo tarafından, Türkiye sınırları içerisinde bulunan adresinize kadar teslim edilmektedir. Büyük yerleşim yerleri haricinde kalan ilçe, belde vb. yerleşim yerlerine kargo şirketlerinin haftanın belli günleri sevkiyatları olabilmektedir. Bu gibi durumlarda yaşanabilecek gecikmelerde hediyediye.com mesuliyet kabul etmez. Ayrıca birçok kargo firması Türkiye genelinde bulunan köylere teslimat yapmamakta, yapıldığı takdirde ilave ücret talep etmektedir. Bu durumlarda oluşabilecek ilave ücretler alıcıya aittir. Ayrıca hediyediye.com olarak siparişlerde belirtilmesi muhtemel hiçbir kargo şubesi adresi güvenlik gerekçesiyle kabul edilmemektedir. Bu gibi durumlarda sipariş işleme alınmayarak, müşteri ile iletişime geçilerek farklı bir adres verilmesi talep edilmektedir.

Kargonuzun yanlış bir adrese gitme olasılığında, gerekli işlem tarafımızdan yapılmaktadır. hediyediye.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde tarafımıza ilettiğiniz adres bilgileriniz hiçbir değişiklik yapılmadan otomatik olarak kargo firmasına aktarılmaktadır. Burada oluşabilecek yanlışlıklar, yanlış adrese gerçekleştirilen gönderimler hediyediye.com’a bağlı bir seçim değildir. Yanlış adrese gönderim söz konusu ise, bu durumu bize e-mail yoluyla bildirdiğinizde, konu tarafımızca kargo firmasına aktarılır ve gerekli yönlendirme işlemini kısa sürede yapılması sağlanır.

BANKA BİLGİLERİMİZ

TÜRKİYE İŞ BANKASI
Şube Kodu: 1159
Şube Adı: Barbaros Bulvarı Şubesi
Hesap No: 127255
Hesap Adı: Teknik Servis Kopyalama Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
IBAN: TR 41 0006 4000 0011 1590 127255


GARANTİ BANKASI
Şube Kodu: 741
Şube Adı: Barbaros Bulvarı Şubesi
Hesap No: 1299832
Hesap Adı: Teknik Servis Kopyalama Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
IBAN: TR 48 0006 2000 7410 0001 2998 32

QNB FİNANSBANK
Şube Kodu: 3663
Şube Adı: Enpara Şubesi
Hesap No: 81311454
Hesap Adı: Teknik Servis Kopyalama Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
IBAN: TR 26 0011 1000 0000 0081 3114 54


  • veya formu doldurun
    Size en kısa sürede geri dönüş yapalım ve siparişinizi birlikte tamamlayalım.
  • Güvendesiniz
    bilgileriniz asla paylaşılmaz.


ÜST