Gösterilen sonuç sayısı: 2

Menü
-20%
Özel Kokulu Taş Kare Saksıda Sukulent Sevgiliye
Kapat

Kokulu Taş Kare Saksıda Sukulent

39,00 
Kokulu Taş Kare Saksıda Sukulent Saksı ölçüleri 8x8cm dir Mis kokulu saksıda bakımı en kolay bitki olan sukulent bitkisi ile
-20%
Sevgiliye Sukulent
Kapat

Kokulu Taş Saksıda Sukulent

39,00 
Kokulu Taş Ayaklı Saksıda Sukulent Saksı yüksekliği 28cm. Saksı Dış Çapı 8,5cm dir. Saksı ayağı ile birlikte gönderilmektedir. Mis kokulu

Nasıl Bir Hediye Çiçek Seçmeli?

Hediye çiçek alırken nelere dikkat etmeli? Bir evin, ofisin, sınıfın, hatta dükkânın en olmazsa olmaz parçasını düşündüğünüzde, bunun hediye çiçekler olduğunu göreceksiniz. Bulunduğu ortama pozitif enerji ve dinginlik getiren bu özel hediye, zarif ve şık bir detay olacaktır. Çiçekler ve genel olarak bitkiler, girdiği ortamın enerjisini eşitleyerek, oksijen dengesini sağlar. Stresi alır ve daha ferah bir ortam sunar. Çiçek girdiği her yerin yaşanabilirliğini arttıran çok önemli bir detaydır. Bu, aklınıza gelecek her türlü çiçekle sağlanabilir. Türünün bir önemi yoktur.
Son yıllarda ev hediyesi, ofis hediyesi, başarı hediyesi, yıldönümü gibi özel ve anlamlı günlerin baş tacı olan ve herkes tarafından tercih edilen hediyesi, çiçektir. Çiçek sevgi, kutlama, hayırlı olsun anlamları taşır ve girdiği her ortamı renklendirir. Hem görünüş, hem de bitki bakmanın verdiği manevi duyguyla, çiçek birisine, bir yere alınabilecek en güzel hediyelerden birisidir. Bir diğer fikir hediyelik çikolata olabilir.
HediyeDiye online mağazamızdaki çiçek opsiyonları arasından istediğinizi seçebilir, sevdiğiniz veya değerli gördüğünüz herkese bu özel armağanı verebilirsiniz. Sevdiğiniz insanların dışında, hayatınızdaki birinin başarısını kutlamak amacıyla o kişiye bu çiçeği armağan edebilirsiniz. Amacı farketmeksizin hediye çiçek gönder butonu ile ulaşmasını istediğiniz herkese kolayca paket yapabilirsiniz. En güzel çiçekler arasında yer alan sukulent çeşitleri kategorisine mutlaka göz atmalısınız.

Hediye Çiçek Önerileri Neler?

Hediye çiçek önerileri nelerdir? Kokulu taş kare saksıda sukulent, bu çiçek hediyelerinden bir tanesi olabilir. Sukulent bakımı çok kolay ve neredeyse hiç uğraştırmayan bir bitkidir. Dolayısıyla hediye aldığınız kişi hem çok uzun süreler sulama zahmetine girmeyecek, hem de çiçeğin saksısının yaydığı koku ile çiçeği koyduğu odası, ofisi mis gibi kokacaktır. Her bitkide de olduğu gibi bu sukulent de güneş gören bir yerde bakılmalı ve sulanmalıdır. Boyutları küçük olduğu için, çok fazla su almayan sukulentler, haftada 1 kez, çay bardağının yarısını geçmeyecek şekilde sulanmalıdır.

Hediye Çiçek Gönderme Süresi Nedir?

Hediye çiçekleriniz en kısa sürede, sevdiklerinize veya çiçek göndermek istediğiniz kişilere ulaştırılarak, onların yüzünü güldürecek bir gün geçirmelerini sağlayacaktır.
Hediye çiçeklerde bir diğer opsiyon ise, kokulu taş ayaklı saksıda sukulenttir. Diğer üründen içerik olarak farklı olmamakla birlikte bu hediye, saksı ayağı ile birlikte gönderilmektedir. Bakımı, bütün sukulentler gibi aynıdır.Elbette çiçekleri tek başına göndermektense, kişiye özel bir hediye kutusu ile göndermek daha ince ve daha mutlu edici bir hareket olacaktır.
Sukulentler tek başına satılabildiği gibi, bir kutu içeriğinde de yer edinmiş olabilirler. Örneğin ilhamım sensin kutusu, küçük sürprizler kutusu, yasemin kokulu kahveler kutusu, aşkla dolu hediye kutusu diye uzayıp giden kutu ürünler de, hediye olarak tercih edilebilir ve kişiyi fazladan memnun edebilir.
HediyeDiye, siz değerli hediye alıcılarına sadece tek bir hediye imkânı değil, geniş çaplı bir hediye alanı sunmaktadır. Her bütçeye uygun ürünlerimiz ve ürün çeşitliliğimizle memnuniyetiniz en öncelikli hedefimizdir. Siz de kolayca sipariş verin, sevdiklerinizi mutlu edin!