Tek bir sonuç gösteriliyor

Menü
Hediyelik Kişiye Özel İsme Özel 12 li Küçük Çikolata
Kapat

Kişiye Özel 12’li Küçük Çikolata

49,00 
İsme Özel 12’li Küçük Çikolata (Mabel Madlen) 12 adet isme özel küçük mabel madlen çikolatalarımız el değmeden, jelatini açılmadan üzerine yazılmasını

Hediyelik Çikolata Çeşitleri Neler?

Hediyelik çikolata çeşitleri neler? Armağan edeceğiniz kişiyi mutlu etmesi için nasıl bir hediye çikolata tercih edilmeli? Çikolata denildiği zaman, akla sadece güzel duygular gelir. Çünkü çikolata, insanları mutlu eder ve mutluluklarını ikiye katlar. Ayrıca çikolata, özel günlerde, doğum günlerinde, sevgililer gününde, yıldönümünde, özel kişilere alınabilecek en uygun hediyelerden bir tanesidir. Çünkü hediye çikolata alınan bir kişinin, mutluluğu katlanacak ve hem armağan almanın keyfini yaşayacak hem de damağında leziz bir tat bırakmak mümkün olacaktır.
HediyeDiye’de yer alan yüzlerce hediye fikri ve ürün çeşidi arasından siz de kutlayacağınız özel güne yönelik seçenekler ile tercih yapabilir ve karşınızdaki insanı mutlu edebilirsiniz. Özel günleri onlar için daha anlamlı kılabilir, günlerini daha iyi geçirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Hediyelik Çikolata Önerileri Neler?

Hediye olarak nasıl bir çikolata tercih edilebilir?Kişiye özel on ikili küçük madlen çikolata, üzerinde yazdığı isim ile kişiye kendisini özel hissettirecektir. Bu hediyenin yanında bir de isme özel bir hediye kutusu alıp, çikolataları onun içine koyarak hediye ederseniz, hediyeniz çok daha anlamlı ve akıllara kazınacak bir hediye olacaktır.
Hediyelik çikolata denilince akla küçük tekli çikolatalar gelse de, HediyeDiye sayfamızda yer alan hediye kutularının içinde de çikolatalar bulunmaktadır. Kişiye özel mutluluk kutusu içerisinde hem sevdiğiniz kişiye armağan edebileceğiniz bir çikolata yanında, bir defter, bir kalem, bir sukulent, bir kokulu taş ve kokulu harf armağan edebilir, sevgilinizi, eşinizi, arkadaşınızı, aile bireylerinizi daha fazla mutlu edebilirsiniz.

Hediye Çikolata Kutusu İçeriği Nasıldır?

Siyah inci hediye çikolata kutusu da içerisinde, kişiye özel hazırlanmış küçük madlen çikolatalar barındırmakta, çikolatanın yanı sıra bir adet ince powerbank, anahtarlık, türk kahvesi, kartlık, USB bulundurmaktadır. Ayrıca hediye çikolata kutusu, kişiye özel tasarlanmakta olup, boyutları günlük kullanımda işe yarayacak büyüklüktedir.
Bu kutumuz ise, çikolata ve kahve severler için hazırlanmış özel bir kutudur. Kişiye özel keyifli kahve kutusu, içeriğinde bir adet kupa bardak, bir adet nescafe, iki adet büyük çikolata ve altı adet küçük madlen çikolata barındırır. Sevdiklerinize armağan hediye edebileceğiniz bu tatlı ve lezzetli hediye çikolata kutusu, kişiye özel tasarımıyla daha da değerli bir hale gelmektedir.
Romantik çikolata kutusu ise sevgilinize veyahut eşinize tereddütte kalmadan armağan edebileceğiniz bir mutluluk kutusudur. Kutu içeriğinde bir adet mum, bir adet sukulent çiçek ve iki adet büyük çikolata bulunmaktadır. Ana ürünün çikolata olduğu bu kutu, karşı tarafı mutlu etmek için özel olarak tasarlanmıştır.
Aynı şekilde kişiye özel tatlı aşk kutusu, sevgiliniz veyahut eşinizi mutlu etmek üzere özel olarak üretilmiştir. Kutu kişiye özel bir kutudur ve içerisinde sizin ve sevgili/eşinizin en mutlu fotoğrafınızı koyabileceğiniz bir çerçeve, melekli biblo, altı adet madlen çikolata, iki adet büyük çikolata ve iki adet kupa bulunmaktadır. Sevgiliniz/eşinizle karşılıklı, özel olarak üretilmiş kupalarda kahve içebilir ve tasarım çikolatalar ile gününüze mutluluk katabilirsiniz.
Siz de birbirinden şık ve leziz hediyelik çikolata çeşitleri ve hediye çikolata kutuları için sayfamızı inceleyebilir ve sevdikleriniz için özel armağanlara göz atabilirsiniz!