DETAYLARI HATIRLAYIN

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu ‘İade ve Değişim Koşulları’nı dikkatlice okuyunuz.

6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez.” Bu nedenle kişiselleştirdiğiniz üründe hata olup olmadığını kontrol ederek sipariş veriniz.

Kişiye özel olan ürünlerde, eklediğiniz fotoğraflar veya görseller ekran ile ürün üzerinde çok olmasa da farklı durabilir. Ekran parlak ve ışıklı bir yüzey, baskı yapılan ürün ise ışıksızdır. Bu nedenle satın alınan ürünlerde ton farkı olabilir.

Giyim ürünlerinde bütün diğer kaliteli markalarda dahi kabul edilebilir hata payı olan beden tablosuna göre en:+-2 cm , boy: +-3cm değişiklik olabilir.

Sipariş verilen üründe hediyediye.com kaynaklı bir sorun olması durumunda, hediyediye.com ürünün yenisini yaparak alıcıya gönderir.

İade sürecindeki adımlar sırasıyla aşağıdaki gibidir.

  1. Şikayet sahibinin iddiası dikkatlice incelenir.
  2. Şikayet sahibinden hatalı olduğu iddia ettiği ürünün fotoğrafı istenir.
  3. Üründe hediyediye.com’dan kaynaklanan herhangi bir hata var ise, (ürün defosu ya da ürün için yapılan kişiselleştirmede hediyediye.com tarafından yapılan bir hata) hatalı ürün istenir ve hemen yenisi hazırlanarak bedelsiz olarak yollanır.

Tarafımızdan yapılan bir hatada ödeme iadesi yapılmaz. Ürünün yenisi ve doğrusu 7 işgünü içinde bedelsiz olarak yapılır ve size tekrar gönderilir.


  • veya formu doldurun
    Size en kısa sürede geri dönüş yapalım ve siparişinizi birlikte tamamlayalım.
  • Güvendesiniz
    bilgileriniz asla paylaşılmaz.


ÜST