46 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Menü
-13%
Kapat

Beyaz ve Gold Şıklığı Defter Kupa Hediye Seti

69,00 
Beyaz ve Gold Şıklığı Defter Kupa Hediye Seti Hediye setinin içeriğindeki beyaz defterin yaprakları tarihsizdir ve ölçüleri 13×21 cm’dir. Defter
-13%
Kapat

Siyah ve Gold Şıklığı Defter Kupa Hediye Seti

69,00 
Siyah ve Gold Şıklığı Defter Kupa Hediye Seti Hediye setinin içeriğindeki siyah defterin yaprakları tarihsizdir ve ölçüleri 13×21 cm’dir. Defter
Covid 19 Maske Saklama Kutusu
Kapat

Kişiye Özel Maske Saklama Koruma Kutusu

19,00 
Kişiye Özel Maske Saklama Koruma Kutusu Maske kullanımının sağlığımız için oldukça önemli olduğu bu dönemde, maskeleri hijyenik olarak saklamak da
-34%
Kişiye Özel Ruhsat ve Pasaport Kılıfı
Kapat

Ruhsat Kabı, Kartlık-Cüzdan ve Pasaport Kılıfı Hediye Seti

59,00 
Kişiye Özel Ruhsat Kabı, Kartlık-Cüzdan ve Pasaport Kılıfı Hediye Seti 1 adet ruhsat kılıfı, 1 adet Kartlık-Cüzdan, (10 yapraklıdır) 1

İsme Özel Hediye Nasıl Seçilir?

Hediye alınacak kişinin önemine göre tercih edilebilecek isme özel hediyeler nelerdir? Bütün hediyeler özeldir, ama bazıları daha özel. Hediyeler, temelinde karşı tarafı mutlu etme amacı güden ürünlerdir. Hem alanı, hem de armağan edeni son derece mutlu eder. İsme özel tasarlanan hediyeler, armağan edilen kişiye kendisini daha önemli hissettirir ve kişiyi daha mutlu eder. Kimse kendisine özel tasarlanmış bir hediye karşısında mutluluğunu saklayamaz ve saklamak da istemez.
İsme özel olarak tasarlanan hediyeler, karşınızdaki insanın isminin yazılı olduğu armağanlardan oluşur. Daha kişiselleştirilmiş bu armağan ile karşınızdaki insanı daha özel hissettirebilir ve onun sizdeki anlamını vurgulayabilirsiniz. Ofis arkadaşlarınız veya özellikle armağan etmek istediğiniz kişinin ismini vurgulamak için de bu seçeneklerin daha ideal olacağı tartışılmazdır.
HediyeDiye ile neredeyse akla gelebilecek bütün isme özel hediye fikirleri isme özel olarak tasarlamaktadır ve kişiyi mutlu etmek gayesiyle oluşturulmaktadır. İlgili kategorisinden en güzel isme özel kutu ürünlerini inceleyebilirsiniz.

İsme Özel Hediye Çeşitleri Neler?

İsme özel hediye fikirleri nelerdir? İsme özel olan hediyelerin en önemlileri ve en ihtişamlıları, kişiye özel hediye kutularıdır. Baş harfin veyahut isimlerin yazılabildiği kutulardır. İlhamım sensin hediye kutusu, isme özel gümüş powerbank/USB/kalem hediye seti, küçük sürprizler kutusu gibi kutular isme özel olarak tasarlanır. Bu kutuların içerisindeki ürünlerin en az bir tanesinde, hediye alınacak kişinin ismi yazılı olur.
Sitedeki bütün hediye kutuları, isme özel olarak tasarlanır. Set halindeki hediye kutuları da dâhil olmak üzere kişinin isminin baş harfine ya da ismine özel olarak tasarlanır. Bu da hediyeler dışında, kutunun da özel olmasını ve ileride kullanılabilmesini sağlar. İsme özel bardak ürünleri en popüler ürünler arasında!

Sadece hediye alınacak kişinin değil, sizin de onun ismiyle beraber isminizi yazdırabileceğiniz yıldönümü hediye kutuları mevcuttur. En özel yıldönümü kutusu, bu kutulardan en değerlisidir. Kutu içerisinde mermerden yapılmış iki adet türk fincanı, iki adet türk kahvesi su bardağı ve dört adet küçük madlen çikolata bulunmaktadır. bu hediyeyi kişiye özel kılan en önemli parçası, hediye kutusudur. Kutu üzerine sevgiliniz/eşiniz ve sizin isminiz yazılabilir, altına da yıldönümünüzü kutlayan tatlı bir mesaj yazdırarak hediyeyi daha da özel hale getirebilirsiniz.

Big Boss hediye kutusu, hayatınızdaki önemli erkeklere armağan edilebilecek ihtişamlı bir hediyedir. Kutu isme ve isme özel bir kutu olup, kişiyi mutlu etme amacıyla tasarlanmıştır. Daha da ihtişamlı bir hediye arıyorsanız, isme özel VIP kutusuna bakmanızı gönülden tavsiye ederiz. Bu kutu da isme özel bir kutu olup, içerisinde hediye alınacak kişinin ihtiyaçlarına yanıt verecek birbirinden şahane ürünler bulunmaktadır.

İsme Özel Tekli Hediyeler Neler?

Kutulu armağanlar dışında, isme özel tekli ürünler de mevcuttur. Örneğin özel çakı, kartlık, USB, defter, kalem setleri, powerbank, boş hediye kutuları, kartlık ve pasaportlar, kartvizitler ve cüzdanlar da isme özel hediyeler için tercih edilebilecek seçenekler arasında yer almaktadır.
HediyeDiye, geniş ürün perspektifi ve çeşitleri ile sizlere ürün memnuniyeti ile güvenilir alışveriş garantisi sunarken, hediye aldığınız kişinin mutlu olacağının teminatını sunar.