49 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Menü
-19%
Kapat

Fotoğraflı Siyah Sweatshirt

129,00 
Seçilmiş 1nci sınıf %100 pamuklu kumaştır. Üzerindeki baskı dijital baskı ile yapılmaktadır. 1 Adet fotoğraf yüklemeniz yeterlidir. Yüklediğiniz fotoğraf ne kadar

İsme Özel Harf Kapşonlu Siyah Hoodie

109,00 
Seçilmiş 1nci sınıf %100 pamuklu kumaştır. Üzerindeki baskı beyaz renklidir. Kumaş içi polardır. 30 derece hassas yıkama yapılmalıdır. Kurutma makinasında kurutmayınız.
-19%
Kapat

İsme Özel Avokado Kapşonlu Beyaz Sweatshirt

129,00 
Seçilmiş 1nci sınıf %100 pamuklu kumaştır. Üzerindeki baskı dijital baskı yöntemi ile yapılmaktadır. Kumaş içi polardır. 30 derece hassas yıkama
-19%
Kapat

İsme Özel Kapşonlu Siyah Sweatshirt

129,00 
Seçilmiş 1nci sınıf %100 pamuklu kumaştır. Üzerindeki baskı beyaz renklidir. Kumaş içi polardır. 30 derece hassas yıkama yapılmalıdır. Kurutma makinasında kurutmayınız.
Kişiye Özel Hijyenik Hediye Kutusu
Kapat

Hijyenik Hediye Kutusu

69,00 
Kişiye Özel Hijyenik Hediye Kutusu Kutu İçeriğinde; 1 adet kişiye özel hazırlanmış 25x25cm ölçülerinde 8cm derinliğinde hediye kutusu, 1 adet
-17%
Logo ve İsim Baskılı Cüzdan
Kapat

Kişiye Özel Kartlık Cüzdan

49,00 
Kişiye Özel Kartlık-Cüzdan 10 Adet kart koyma bölmesi olan kişiye özel cüzdanımız ile tüm kartlarınızı bir araya toplayabilirsiniz. yanınızdan ayıramayacağınız
-34%
Kişiye Özel Ruhsat ve Pasaport Kılıfı
Kapat

Ruhsat Kabı, Kartlık-Cüzdan ve Pasaport Kılıfı Hediye Seti

59,00 
Kişiye Özel Ruhsat Kabı, Kartlık-Cüzdan ve Pasaport Kılıfı Hediye Seti 1 adet ruhsat kılıfı, 1 adet Kartlık-Cüzdan, (10 yapraklıdır) 1

Kişiye Özel Hediye Nedir?

Hediye almak istediğiniz kişiler için özelleştirebileceğiniz kişiye özel hediye çeşitleri nelerdir? Dünyadaki bütün hediyeler insanları koşulsuz mutluluk etkisi altına alırken, bazı hediyeler kişiye kendisini daha özel hissettirir. Bu hediyeler ise kişiye özel olarak yapılan, tasarlanan ve satılan ürünlerdir. Kişiye özel olan hediyeler, genellikle kişisel hediyeler olup, hediyenin verildiği kişiyi daha fazla mutlu eder.
HediyeDiye online mağazamızda yer alan yüzlerce kişiye özel tasarlanabilen hediye fikirlerine göz atarak, siz de hediye alacağınız kişiye uygun en özel hediyeyi gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Kişiye Özel Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Kişiye özel hediyeseçenekleri nelerdir? Kişiye özel hediyeler, hediyenin sadece o kişiye ait olması amacını taşırlar. Bunların başında kişilerin kendi isimlerine özel ithaf edilen ürünlerdir. Kişiye özel kupa bardak, kişiye özel sweatshirtler , kişiye özel kartlıklar, kişiye özel defter ve kalemler bunların başında gelir.
Daha yararlı olarak nitelendirilebilecek hediyeler ise, kişinin günlük hayatında her daim yanında taşıyacağı hediyelerdir. Örneğin kişiye özel kablosuz (wireless) powerbank hediyesi bu hediyelerden bir tanesidir. Üstüne kişinin ismi yazdırılarak hediye özelleştirilebilmekte ve kullanan kişiye aitlik hissi vermektedir.
Kişiye özel bir diğer hediye ise, kişiye özel siyah powerbank setidir. Bu kutu içeriğinde powerbank, USB bellek ve roller kalem bulundurmaktadır. Hem tasarımıyla hem de kişiye özel oluşuyla bu ihtişamlı kutu, hediye aldığınız kişiyi mutlu etmek garantisine sahip bir üründür. Kişiye özel kupalar, içilen her kahvede ve içilen her çayda kişiye kendisini değerli hissettirir.

Kişiye Özel Hediye Kutusu Çeşitleri Hangileri?

Kişiye özel hediye kutuları, kişiye özel olan hediyeler arasındaki en geniş spektrumlu olanlardır. Kutular kişiye özel olarak kişinin ismi veyahut isminin baş harfi ile tasarlanır. Küçük sürprizler hediye kutusu da, bu hediye kutularından bir tanesidir. Kutu, kişiye özel olarak tasarlanmaktadır ve içerisinde bir adet kupa, bir adet sukulent çiçek, bir adet Rebul kolonya, bir adet küçük nutella ve bir adet kokulu kişinin isminin baş harfi simgesi barındırır. Bu kutu kişiyi mutlu etmek amacıyla tasarlanmıştır, diğer bütün hediyeler gibi…
Kişiye özel kupalar ve kişiye özel french pressler, güzel bir kişiye özel hediye kombinasyonu olabilir. Hediye aldığınız kişi kahvesini kendisine özel tasarlanmış olan kişiye özel french press ürününde kolaylıkla yapabilecek daha sonra da bu kahveyi yine kendisine özel tasarlanmış olan kupada keyifle içebilecektir. Bu ikisini ayrı ayrı almaktansa, ona çok daha şık bir hediye de armağan edebilirsiniz. Minimalist hediye kutusu, yine kişiye özel bir kutudur ve içerisinde kişiye özel kupa, kişiye özel french press ve kişiye özel bastırılmış altı adet çikolata barındırır.
HediyeDiye online mağazamızda gördüğünüz ve göreceğiniz bütün ürünler, kişiye özel olma özelliği taşırlar. Tereddüt etmeden siteyi tercih edebilir ve müşteri memnuniyeti konusunda gösterilen hassasiyete gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.