Kurumsal Hediyeler İçin Doğru Yerdesiniz
Kurumsal hediye kutuları çalışanlarınızı ve müşterilerinizi mutlu etmenin en özel ve en akılda kalıcı yoludur. Hayata değer katan, kaliteli ve uyumlu hazırladığımız özel hediye setlerimiz ile size ve müşterilerinize keyifli ve farklı bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Özenle seçtiğimiz ürünlerimizden veya kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda detayları düşünerek bir araya getireceğimiz ürünlerden özel hediye setleri oluşturabilir, istediğiniz sayıda hediye kutusunu firmanızın logosu ile çalışanlarınıza veya müşterilerinize özel baskılı olarak hazırlayabiliriz.
Kurumsal İmajınız İçin
Özel günler ya da etkinlikler için yüksek adetlerde hediye planlaması mı yapmanız gerekiyor? Firmanıza ayrıcalık kazandıran ve etkili bir müşteri deneyimi sağlayan unutulmaz hediyeler konusunda uzmanız ve bu konuda kendimize çok güveniyoruz. Markanızı daha da öne çıkartmak, etkili bir izlenim bırakmak için modern, kullanışlı ve yüksek kaliteli kurumsal hediyeler için doğru yerdesiniz.
Markanızın Yıldızını Parlatalım
Yüzlerce ürün, sınırsız markalama seçeneği. Kutunuzun kapağından mesaj kartına, defter kapağından nazar boncuklarına kadar tüm ürünler tasarım çalışması yapabilir ve kendi logonuz ile markalayabiliriz. Bünyemizdeki makine parkuru ve otomasyon sistemleri sayesinde ister 1 adet, ister 10000 adet ürünü tek tek isme özel olarak üretim yapabiliriz.
Hediye Seçiminden Teslimatına Kadar Tüm Süreç Bizde
Hangi hediye diye başlayan serüveni tüm detaylarıyla, büyük özen ve titizlikle hazırlayıp paketledikten sonra teslimatı için de çözümler sunuyoruz. İster yurt içi, ister yurt dışı kargo gönderimlerinizi her bir paketti sahibine ulaştırana kadar tüm süreci takip ediyoruz. Size sadece kahvenizi yudumlarken “Teşekkürler” mesajlarını almak kalıyor.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Kurumsal siparişleriniz için info@hediyediye.com adresinden ya da
0 850 221 00 91
numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz aşağıdaki teklif formunu doldurun, ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçsin.
* 09:00 - 18:00 saatleri arasında doldurulan formlar gün içerisinde, bu saatler dışında doldurulan formlara bir sonraki gün dönüş yapılmaktadır.