80 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Menü

Krom Kupa Bardak

69,90 

Kişiye Özel Kutulu Beyaz Metal Roller Kalem

49,00 

Kişiye Özel Şeffaf Kristal USB 32GB

119,00 

Kişiye Özel Kutulu Siyah Metal Roller Kalem

49,00 

Atatürk Tasarımlı Öğretmenlere Özel Beyaz Defter ve Kalem Seti

69,00 

Beyaz Başlangıçlar Hediye Kutusu

299,00 

Yaz Dostum Hediye Kutusu

199,00 

Led Aydınlatmalı Atatürk Fotoğraf Çerçevesi

89,00 

İsimli Masa Nazar Boncuğu

59,00 

Uğurlu Olsun Hediye Kutusu

119,00 

Öğretmene Hediye Fikirleri Nelerdir?

Hayatımızdaki manevi değeri göz önünde bulundurulduğunda seçilebilecek en güzel öğretmen hediyeleri neler? Hayata ilk başlarken yanımızda anne ve babamız olur. Bu bizim ilk ailemizdir. Büyüdükçe gerçek ailemizin yanı sıra, bize hayata dair püf noktalar öğretmeye çalışan, bizi koruyan ve bize her şeyi koşulsuz şartsız öğretip eğitmek isteyen insanlar olur. İşte bu insanlar bizim öğretmenlerimizdir ve zamanla bizim ikinci ailemiz haline gelirler. Onlara hediye almak ise hem bize kendimizi iyi hissettiren hem de onlara sonsuz mutluluk sağlayacak bir eylemdir. öğretmene hediye seçerken dikkat edilecek önemli noktalardan birisi de öğretmeninizin nelerden hoşlanacağıdır. Ayrıca öğretmeninizin işine yarayacak ve kullanışlı bir şey de olmalıdır.
HediyeDiye olarak tereddütte kalmaksızın, öğretmeninizin beğeneceğine emin olduğunuz birçok güzel ürün seçebilir ve öğretmeninize armağan edebilirsiniz. Öğretmenler günü hediyesi için ilgili kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Öğretmenler İçin Hediye Nasıl Seçilir?

Öğretmene hediye fikirleri neler? Bir öğretmenin en çok ihtiyacı duyacağı şeylerden birisi, elbette ki defter ve kalemdir. Öğretmenler için hediye seçmek istediğinizde, özel beyaz defter ve kalem seti ile öğretmeninizin en temel ihtiyacına cevap vermiş olacak ve ona hayatının her yerinde kullanabileceği bir armağan vermiş olacaksınız. 10’dan fazla tasarımı olan bu öğretmene hediye setinin detayları için HediyeDiye Öğretmen Hediyesi sayfamızı inceleyebilir ve en uygun tasarımı seçerek sipariş verebilirsiniz.
Bir öğretmenin en temel misyonu ve vizyonu, Atatürk ilke ve inkılaplarına dayalı bir eğitim vererek öğrencisini bu ilke ışığında eğitmektir. Atatürk sözleri beyaz defter ve kalem öğretmen hediye seti, belki de bir öğretmene alınabilecek en maneviyat yüklü hediye olacaktır. Bunun yanında isme özel Atatürk beyaz defter kalem ve defter seti de yine bu anlam yüklü hediyelerden bir tanesi olacaktır.
Ayrıca hem evinde hem de öğretmenler odasındaki masasında muhafaza edebileceği diğer bir anlam dolu hediye de Led aydınlatmalı ahşap Atatürk fotoğraf çerçevesidir. Böylece çerçeveye her baktığında öğrencilerini onun ışığında ve onun gösterdiği hedefe doğru öğreteceğini asla unutmayacaktır.

Bayan Öğretmene ve Erkek Öğretmene Ne Alınır?

Bayan öğretmene hediye ve erkek öğretmene hediye seçenekleri neler? Beyaz zambaklar içinde harf ve isim kupa bardak ise yine öğretmenin teneffüs aralarında ihtiyaç duyduğu çay ve kahve molalarına, çok güzel şekilde eşlik edecektir. Aynı şekilde pembe çiçekler içinde harf kupa bardak hediyesi de diğer bir seçenektir. Her iki seçenek de öğretmenler için hediye vermek istediğinizde naif ve hoş seçenekler olacaktır. Minimalist öğretmen hediyeleri kutusu ise içerisindeki kupanın yanında bir de frenchpress barındırır. Bu da keza öğretmenin hem kendi hayatında hem de okulda kolaylıkla kullanabileceği bir hediyedir. Kahvesini kolayca yapabilir, isme özel kupasında içebilir ve bu değerli öğretmen hediyesi ürünü ile kendisini özel hissedebilir.
Her kategoriden öğretmenler için hediye çeşidine sahip olan HediyeDiye, sadece geniş ürün yelpazesi sunmakla kalmaz, müşterileri için de güvenli alışverişi de temin eder. Her bütçeden ürün seçenekleri ile HediyeDiye sayfamızda sizleri bekliyor.