56 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Menü
-13%
Kapat

Beyaz ve Gold Şıklığı Defter Kupa Hediye Seti

69,00 
Beyaz ve Gold Şıklığı Defter Kupa Hediye Seti Hediye setinin içeriğindeki beyaz defterin yaprakları tarihsizdir ve ölçüleri 13×21 cm’dir. Defter
-13%
Kapat

Siyah ve Gold Şıklığı Defter Kupa Hediye Seti

69,00 
Siyah ve Gold Şıklığı Defter Kupa Hediye Seti Hediye setinin içeriğindeki siyah defterin yaprakları tarihsizdir ve ölçüleri 13×21 cm’dir. Defter
Kapat

Öğretmenler Günü Temalı Kupa Bardak

35,00 
Öğretmenler Günü Temalı Kupa Bardak Öğretmenler Günü Temalı Kupa Bardak isimlerinizin baş harflerinizi kullanarak ve sizin için en özel günü
-35%
Sevgiliye Rebul Jasmine Hediye Kutusu
Kapat

Yasemin Kokulu Kahveler Hediye Kutusu

129,00 
Kişiye Özel Yasemin Kokulu Hediye Kutusu Kutu İçeriğinde; 1 adet kişiye özel hazırlanmış 25x30cm 12cm derinliğinde kırpık kağıtlar ile süslenmiş
-17%
Logo ve İsim Baskılı Cüzdan
Kapat

Kişiye Özel Kartlık Cüzdan

49,00 
Kişiye Özel Kartlık-Cüzdan 10 Adet kart koyma bölmesi olan kişiye özel cüzdanımız ile tüm kartlarınızı bir araya toplayabilirsiniz. yanınızdan ayıramayacağınız
-34%
Kişiye Özel Ruhsat ve Pasaport Kılıfı
Kapat

Ruhsat Kabı, Kartlık-Cüzdan ve Pasaport Kılıfı Hediye Seti

59,00 
Kişiye Özel Ruhsat Kabı, Kartlık-Cüzdan ve Pasaport Kılıfı Hediye Seti 1 adet ruhsat kılıfı, 1 adet Kartlık-Cüzdan, (10 yapraklıdır) 1
-14%
Hediyelik Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım
Kapat

Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 16

59,00 
Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 16 224 sayfa olan beyaz defter 13 cm x 21 cm
-14%
Hediyelik Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 15
Kapat

Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 15

59,00 
Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 15 224 sayfa olan beyaz defter 13 cm x 21 cm
-14%
Hediyelik Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 15
Kapat

Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 14

59,00 
Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 14 224 sayfa olan beyaz defter 13 cm x 21 cm
-14%
Hediyelik Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 15
Kapat

Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 13

59,00 
Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 13 224 sayfa olan beyaz defter 13 cm x 21 cm
-14%
Hediyelik Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 15
Kapat

Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 12

59,00 
Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 12 224 sayfa olan beyaz defter 13 cm x 21 cm
-14%
Hediyelik Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 15
Kapat

Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 11

59,00 
Öğretmenler Günü Tasarımlı Defter Kalem ve Kupa Bardak Tasarım 11 224 sayfa olan beyaz defter 13 cm x 21 cm

Öğretmenler Günü Hediyesi Tercihi Nasıl Olmalı?

Günün anlam ve önemine yakışacak öğretmenler günü hediyeleri nelerdir? Tarihte ve takvimde birçok önemli gün vardır. Bu günlerden en kutsal ve en önemlilerinden bir tanesi de öğretmenler günüdür. Her sene 24 Kasım’da kutlanan bu güzel gün, öğretmene alınan hediye ile daha da anlamlı bir hale gelir.
HediyeDiye, Öğretmenler Günü Hediyesi sayfasında, seçebileceğiniz yüzlerce hediye imkânı barındırır. En değerli mesleğe sahip olan öğretmenlerin bu özel günü en güzel şekilde geçirmesine aracı olur. Tereddütte ve ikilemde kalmaksızın bu güne özel, birbirinden güzel öğretmenleri günü hediyeleri ucuz ve her bütçeye uygun ürün seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Öğretmene hediye ürünleri için ilgili kategorisine göz atabilirsiniz.

En Güzel 24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyesi Hangisi?

Öğretmenler günü hediyesi seçerken nelere dikkat etmeli?Eğer tek başına küçük bir hediye alıyorsanız, çelenk içinde boş harf hediye kutusunu tercih edebilirsiniz. Böylece aldığınız hediyeyi bunun içine koyarak hem değerli bir kutu hem de hediyenizi armağan etmiş olacaksınız.
Öğretmenlerin meslek hayatlarında en sık kullandığı araçlardan birisi de, USB’dir. Kişiye özel şeffaf kristal USB ile hem gerekli olan her şeyi depolayabilecekler, hem de kişiye özel olduğu için USB’yi kaybetme derdi olmayacak. Bu hediyeyi, çelenk içinde harf boş hediye kutusu içerisinde armağan edebilirsiniz.

En Anlamlı Öğretmenler Günü Hediyeleri Neler?

Teneffüs aralarında öğretmenlerin yapmayı sevdiği şeylerden birisi de, kahve veya çay içmektir. Yorgun geçen bir dersin ardından sıcacık bir kahve veya çay içmenin keyfi bambaşkadır. Kişiye özel gold baskılı siyah kupa bardak hediyesi ise, bu durum için biçilmiş bir kaftandır. Her öğretmene alınabilecek bu 24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyesi, oldukça kullanışlıdır. Seramikten üretilmiştir ve 300 ml sıvı alabilmektedir. Sağlığa uygun olduğu gibi seramik olduğu için sıvıları uzun süre sıcak tutma özelliği gösterir.
USB bir öğretmen için ne kadar gerekliyse, powerbank de o kadar önemlidir ve tercih edilebilir öğretmenler günü hediyeleri arasındadır. İsme özel gümüş powerbank, USB ve kalem hediye seti ile bu ihtiyaçları tek kutuda giderebilmek mümkündür. İçerisindeki 10400 mAh kapasiteli powerbank ile şarjını dert etmeyecek, USB ile bütün istediklerini depolayabilecek ve içerisindeki kalem ile not tutabilecek.
Beyaz başlangıçlar hediye kutusu ise, öğretmenler odasında masasında her öğretmenin işine çokça yarayacak ürünler barındırmaktadır. İçerisinde bir adet defter, bir adet mini powerbank, bir defter, bir kalem, bir adet masasına koyabileceği nazarboncuğu ve sukulent bulunmaktadır. Ayrıca hediye kutusu, kişiye özel olarak tasarlanabilen bir kutudur.
Öğretmenler günü hediyesi olarak sadece powerbank tercih etmek isterseniz, isme özel kablosuz (wireless) powerbank sizin için en uygun hediye olacaktır.
Yasemin kokulu kahveler Öğretmenler Günü hediye kutusu da yine çok ihtişamlı hediyelerden bir tanesidir. Kutu içeriğinde günlük hayatın her yerinde kullanılabilecek ürünler mevcuttur: bir adet 2’li fincan seti, bir adet sukulent, bir adet kokulu kapli taş ve bir adet yasemin kolonyası kutu içeriğini oluşturmaktadır. Öğretmenler günü için tercih edilebilecek kullanışlı hediyelerden sadece bir diğeridir.

Öğretmenler Günü Hediyeleri Ucuz Seçenekler Nerede?

HediyeDiye olarak sizlere sunmuş olduğumuz geniş ürün yelpazesi ile bütün özel günler için bir alternatif oluşmakta ve daha da önemlisi size güvenli bir alışveriş fırsatı tanınmaktadır. Siz de en güzel Öğretmenler Günü Hediyeleri için sayfamızı hemen incelemeye başlayın!