DETAYLARI HATIRLAYIN

SIKÇA SORULAN SORULAR

İstanbul Kavacık’ta bulunan mağazamızdan ürünlerimizi inceleyerek alabilirsiniz. İletişim adresimize gelerek ürünlerimizi inceleyebilir ve buna göre siparişinizi verebilirsiniz.

Siparişlerin hemen hepsini 48 saat içerisinde hazırlayıp ilk mesai gününde kargoya vermekteyiz.

Siparişinizin size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup uzak ilçe, köy ve kasabalar haricinde Türkiye’nin heryerine 1-3 gün arasında teslimat yapmaktadır.

Herhangi bir ayırım olmaksızın Türkiye içi tüm siparişleriniz ücretsizdir.

Satın almış olduğunuz tüm ürünler ayrı ayrı olarak özenle hediye paketi yapılmaktadır. Bu hizmet satın almış olduğunuz tüm ürünler için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Özel bir not ile belirtilmediği müddetçe siparişleriniz en hızlı şekilde hazırlanıp teslimat adresinize gönderilmektedir. Kargonun teslim süreci bulunduğunuz lokasyona göre 2-3 gün sürebilmektedir. Kargonuzun bu sürelerin dışında daha farklı bir günde teslim edilmesini istiyorsanız; lütfen sipariş notunuza bu tarihi belirtiniz. Siparişinizin belirttiğiniz tarihte teslim edilme garantisini kargo firmaları veremediği için bunun %100 garantisini biz de veremiyoruz.

Hediyediye olarak satın aldığınız hediyelerin size ve sevdiklerinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasına büyük önem göstermekteyiz. Bu konuda anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo’dur. Ürünlerimizin zamanında yerine ulaşmasının önemini ve bu konudaki beklentilerimizi özel olarak belirtiyoruz. Sizlerin de siparişini vermiş olduğu ürünlerin kargo takibini web sitemiz aracılığı ile, sizlere gönderdiğimiz e-posta ve SMS aracılığı ile yapabildiğinizi belirtir, bu konuda olası aksaklıklarda doğrudan kargo firması ile ya da çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

KARGO TAKİP SÜREÇLERİ

Kargo şirketi teslimat öncesi sizi aramaz, bu sebeple kargo takip linki üzerinden kargo takip numaranızı girerek gönderinizin durumunu takip etmenizi öneririz.

Paketleriniz bir kez dağıtıma çıkmaktadır. Adresinizde size ulaşılamaması durumunda gönderiniz teslim alabilmeniz adına 3 gün boyunca size en yakın kargo şubesinde bekletilmektedir. Böyle bir durumda paketinizi şubeden teslim alabilirsiniz.​

Kargo 2. kez adresinize gelmez. Kargoya verildi mesajını aldıktan sonra adreste değilseniz, kargonuzu 2 gün içinde ilgili kargo şubesinden alabilirsiniz.

Sipariş verirken ödediğiniz kargo ücretinin dışında herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz, kurye veya kargo şirketinin herhangi bir ücret talep etmesi halinde info@hediyediye.com veya 0552 391 54 00 üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşarak destek alabilirsiniz. 

Ürününüzü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapınız. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Bu durumda info@hediyediye.com veya 0552 391 54 00 üzerinden müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

BANKA ve KREDİ KARTLARI

Tüm bankaların banka ve kredi kartları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Banka kartı ve Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.

Sistemimizde ödeme için kullanacağınız kredi kartınızın 3D desteğinin bulunması gerekiyor. 3D Secure desteği bulunmayan kredi kartları ile sistemimizden ödeme yapmanız mümkün değil. Ayrıca kartınız, internet kullanımına kapalı ise, internet üzerinden online alışveriş yapabilmek için bankanıza başvurmalısınız.

HAVALE / EFT

Siparişlerinizin ödemelerini Havale/EFT yolu ile de yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında ödeme seçeneği olarak Havale/EFT seçimini yapıp “Ödeme Yap” butonu ile devam ederek banka bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

MAĞAZADAN TESLİMAT

Dilerseniz siparişlerinizi mağazamızdan da teslim alabilirsiniz. Bunun için ödemenizi Kredi kartı ya da Havale/EFT ile ödemiş olmanız gereklidir.

ÖDEME SEÇENEĞİ KISITLAMALARI

Ödeme yapılırken birden fazla ödeme yöntemi kullanılamaz.

 

Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Eğer ürününüz zarar görmüş ise, ürünü teslim almadan, kargo yetkilisine mutlaka “tutanak” tutturarak iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımızdan, ürün bedelinin iadesi yapılamayacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi siz değerli müşterilerimizden önemle rica ederiz.

ÜST