Gösterilen sonuç sayısı: 2

Menü
-20%
Özel Kokulu Taş Kare Saksıda Sukulent Sevgiliye
Kapat

Kokulu Taş Kare Saksıda Sukulent

39,00 
Kokulu Taş Kare Saksıda Sukulent Saksı ölçüleri 8x8cm dir Mis kokulu saksıda bakımı en kolay bitki olan sukulent bitkisi ile
-20%
Sevgiliye Sukulent
Kapat

Kokulu Taş Saksıda Sukulent

39,00 
Kokulu Taş Ayaklı Saksıda Sukulent Saksı yüksekliği 28cm. Saksı Dış Çapı 8,5cm dir. Saksı ayağı ile birlikte gönderilmektedir. Mis kokulu

Sukulent Ne Demek

Sukulent, son zamanlarda ev içerisinde yetiştirmek için sıklıkla tercih edilen hediye çiçek çeşitlerindendir. Bakımının kolay olması sebebiyle evinizde bakımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kaktüs ailesine ait bu bitki, iyi bir hediyelik olabilir. Sukulent çiçeği, hangi çeşitlerinden yana yapılmalıdır? Bir kişiye alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi de, çiçektir. Sukulentler de hediye denilince akla gelen bir numaralı hediye çiçeklerdendir. Hayatın her yerinde kullanılabilecek olan sukulent çeşitleri ,ufak boyutları ile daha da kullanışlı ve portatif bir hale gelmektedirler. Ofislerin baş tacı, evin en güzel köşesinde yer edinecek olan sukulentler, bulunduğu ortama adeta bir pozitif enerji yayarlar. Hediyelik sukulentler, sevdiklerinize verebileceğiniz en değerli parçalardan birisi olabilir. Hem küçük hem de farklı ve egzotik havasıyla sukulent, hediye edilebilecek özgün parçalardan bir tanesidir.
HediyeDiye online mağazamızda yer alan farklı hediye fikirleri ve aradığınız nitelikteki tüm ürünler ile sevdiklerinize yakışacak en uygun parçayı bulmanız çok kolay ve zahmetsiz olacaktır. En güzel hediye çiçek ürünleri için HediyeDiye’yi takipte kalın!

Sukulent Nerede Satılır?

Kokulu taş kare saksıda sukulent ve kokulu taş saksıda sukulent, bu hediyelerden bazılarına örnek olabilir. Bakımı çok kolay olan bu ürünü, güneş gören bir yerde haftada bir kez sulayarak hayatınızın yeşillenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yanındaki mis kokusu da, evinizi canlandıran önemli detaylardan bir tanesi olacaktır. Bu sukulentlerin boyutları büyüktür ve ev kullanımı için daha uygundur.
Daha küçük ve daha minimal sukulentler için ise, hediye kutuları tercih edilebilir. Sitedeki neredeyse bütün hediye kutuları, içerisinde küçük bir sukulent barındırır ve bu sukulent, ofis kullanımları için çok uygun olmaktadır.
Örneğin küçük sürprizler hediye kutusu, kutu içeriğinde kolonya, kupa, nutella, baş harf sembolü dışında bir adet kokulu saksıda sukulent barındırır. Hediye alacağınız kişi kutunun tamamını ofisinde kullanabilir ve sukulentini masasının en güzel yerine koyarak ofisine renk katabilir.

Sukulent Hediye Çeşitleri Neler?

Yasemin kokulu kahveler kutusu da her yerde kullanıma uygun olup, içerisinde kolonya, kokulu kalp taş ve iki Türk kahvesi fincanı yanında bir adet de özenle saksılanmış olan kokulu saksıdasukulent barındırır. Bu hediye takımını salonun en güzel yerine yerleştirebilir ve salonunuza renk getirmesini sağlayabilirsiniz.
Fotoğraflı güneş hediye kutusu ise, içerisinde sukulent barındıran en ihtişamlı kutulardan bir tanesidir. Kutu içeriğinde bir adet kare beyaz saksı, sukulent, kolonya, termos, çikolata, kupa bardak ve fotoğraf çerçevesi barındırmaktadır. Bu gerek ofis, gerek iş yeri gerekse evde efektif bir şekilde kullanılabilecek bir kutu olup, bulunduğu her yere renk getirmektedir.
Sukulent fiyatları , site içerisinde seçeceğiniz kutuya veya tekli hediye çeşidine göre değişiklik gösterir. Birbirinden güzel ve renkli hediye seçenekleri ile donanmış olan HediyeDiye online mağazamız, size güvenilir bir alışveriş tecrübesi sağlarken, hediye alınan kişinin mutlu olma garantisi ile hediyelerinizi hazırlar ve her bütçeye uygun seçenekler sunar. Hediye çiçeklerin yanında olmazsa olmazı hediyelik çikolata ürünlerine de bakmanızı tavsiye ederiz.