Gösterilen sonuç sayısı: 10

Menü

Kişiye Özel İsim Baskılı French Press

59,00 
Kişiye Özel İsim Baskılı French Press Sitemizdeki kutu konseptlerinize ekleyebileceğiniz, Gold baskılı kupa bardaklarımızla kombinleyebileceğiniz dilerseniz tek başına da alıp
Arkadaşa Hediye Not Defteri Kalpli
Kapat

Yeni Yıl Süsleri Beyaz Defter ve Kalem Hediye Seti

45,00 
Yeni Yıl Süsleri Tasarımlı Beyaz Defter ve Kalem Hediye Seti Beyaz defter taşıma lastiği ile, içi çizgili sayfalardan oluşmaktadır. Defter
Kişiye Özel Baskılı Not Defteri Kalemli
Kapat

Yeni Yıl Cicileri Beyaz Defter ve Kalem Hediye Seti

45,00 
Yeni Yıl Süsleri Tasarımlı Beyaz Defter ve Kalem Hediye Seti Beyaz defter taşıma lastiği ile, içi çizgili sayfalardan oluşmaktadır. Defter
Mutlu Yıllar Temalı Not Defteri Kişiye Özel
Kapat

Yeni Yıl Noel Şapkası 2 Tasarımlı Beyaz Defter ve Kalem Hediye Seti

45,00 
Yeni Yıl Noel Şapkası 2 Tasarımlı Beyaz Defter ve Kalem Hediye Seti Beyaz defter taşıma lastiği ile, içi çizgili sayfalardan
Mutlu Yıllar Temalı Not Defteri Kişiye Özel
Kapat

Yeni Yıl Noel Şapkası Tasarımlı Beyaz Defter ve Kalem Hediye Seti

45,00 
Yeni Yıl Noel Şapkası Tasarımlı Beyaz Defter ve Kalem Hediye Seti Beyaz defter taşıma lastiği ile, içi çizgili sayfalardan oluşmaktadır.
Mutlu Yıllar Temalı Not Defteri Kişiye Özel
Kapat

Yeni Yıl Noel Tasarımlı Beyaz Defter ve Kalem Hediye Seti

45,00 
Yeni Yıl Noel Tasarımlı Beyaz Defter ve Kalem Hediye Seti Beyaz defter taşıma lastiği ile, içi çizgili sayfalardan oluşmaktadır. Defter
Kardan Adam Temalı Kalemli Not Defteri
Kapat

Yeni Yıl Kardan Adam Tasarımlı Beyaz Defter ve Kalem Hediye Seti

45,00 
Yeni Yıl Kardan Adam Tasarımlı Beyaz Defter ve Kalem Hediye Seti Beyaz defter taşıma lastiği ile, içi çizgili sayfalardan oluşmaktadır.
Yeni
Kişiye Özel Hediye Baskılı Kupa Bardak
Kapat

Kişiye Özel Yeni Yıl Temalı Siyah Kupa Bardak

49,00 
Kişiye Özel Yeni Yıl Temalı Siyah Kupa Bardak Siyah kupa 300 ml kapasiteli ve gıda sağlığına uygun seramik malzemeden üretilmiştir.

Yeni Yıl Tasarımlı Fotoğraf Baskılı Doğal Taş

29,00 
Yeni Yıl Tasarımlı Fotoğraf Baskılı Doğal Taş Fotoğraf Baskılı Doğal taş üzerine dilediğiniz görsel basılarak, ürüne özel kesesinde gönderilmektedir. Taş
Hediyelik Mutlu Yıllar İsimli Kupa
Kapat

Mutlu Yılların Olsun İsme Özel Kupa Bardak

35,00 
Mutlu Yıllar İsimli Kupa Birbirinden özgün görseller ile tasarımcılarımızın hazırladığı kupa bardaklarımız özel kutusunda, kaliteli, insan sağlığına zararsız porselenden üretilmiştir.

Yeni Yıl Hediyeleri Neler?

Bir senenin bitişi ve yeni bir senenin başlangıcı olarak kutlanan bu özel güne yakışacak yılbaşı hediyeleri neler? Dünyadaki bütün insanların coşkuyla kutladıkları bazı günler vardır. Bu günlerden birisi de, her yılın sonunda kutlanan yılbaşıdır. Yılbaşının en heyecan verici detayı yepyeni bir seneye başlıyor olmaktır ve alınan/verilen bir hediye ile daha da heyecan verici hale gelir. Yılbaşının konsepti genellikle kırmızıdır, dolayısıyla yeni yılda alınacak hediye eğer kırmızı veya yılbaşı detaylı olursa, yılbaşı konseptine daha uygun bir hediye olmuş olur ve yılbaşı ruhunu yansıtır.
Yılbaşı hediyesi alınırken dikkat edilecek en önemli noktalardan birisi, yılbaşı hediyesi alınacak kişinin neleri seveceği, nelerden hoşlanacağı ve nelere ihtiyacı olduğu konusunda bilgi sahibi olmaktır. Aynı zamanda karşıdaki insanı özel hissettiren ve onun zevklerine uygun olarak tasarlanmış olmasıdır. Kullanışlılık ve manevi olarak karşıdaki kişiyi tatmin edebilmelidir.
HediyeDiye online mağazamızın içerisindeki yüzlerce yılbaşı hediye kutususeçeneği arasından siz de yılbaşı konseptine yaraşır en uygun armağanı bulabilirsiniz. sevgiliye hediye

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri Nelerdir?

Yeni yıl hediyeleri için en güzel fikirler neler? Soğuk kış günlerinde belki de armağan edilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesi, kişinin sıcacık bir kahve yapabileceği hediyelerdir. Kişiye özel isim baskılı french press ile kişiye özel gold baskılı kupa bardak, birbirini tamamlayan iki hediye olup, yılbaşında verilmesi gayet uygun bir hediyedir. Ayrıca kişiye özel tasarlanacak olan baskılı sweatshirtler de yine soğuk kış günleri için iyi bir kurtarıcı olacaktır. Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği olan bu sweatshirtler kişiye göre özelleştirilebildiği için, hediyeyi alan kişide bir aidiyet duygusu oluşturacak ve onu ekstra mutlu edecektir.
Yeni yıl süslerinden oluşan beyaz defter ve kalem seti de, hediye alınan kişinin yeni yılda yapacağı ve yapmak istediği hedeflerini, her şeyi not edebileceği bir hediye olacaktır. Hem rengiyle hem de defterin süslemeleriyle, yılbaşı konseptine oldukça uygun bir hediye olacak ve karşı tarafı mutlu edecektir. Tüm hediye kutusu ürünleri için ilgili kategorisini inceleyebilirsiniz.

Yılbaşı Kutuları İçeriği Nedir?

Fotoğraflar, özel günlerden ve şahıslardan bağımsız olarak, bir kişiye hediye edilebilecek en güzel yeni yıl hediyelerindendir. Polaroid mıknatıslı fotoğraflar da, anı ölümsüzleştirmek için birebirdir. Bu hediye, içerisinde on iki adet en sevdiğiniz fotoğraflardan oluşacaktır. Yeniyıl hediyesi aldığınız kişiyle her ay çekildiğiniz fotoğraflardan bir tanesi bastırabilir, her ay için bir fotoğraf elde edebilirsiniz. O da bir sene boyunca sizinle geçirdiği en güzel anlara bakıp kendisini mutlu hissedebilir ve evinin en güzel köşesine bu fotoğrafları asabilir.
Yılbaşı hediye kutusu içerisinde birbirinden değerli HediyeDiye konseptleri yer almaktadır. Kişiye özel ve isme özel olarak tasarlanan onlarca hediyenin yer aldığı bu kutularda, powerbankler, USBler, kalemler, defterler, kahveler, kupalar, french pressler ve daha nicesi bulunmaktadır.

Yılbaşı Çekilişinde Ne Hediye Alınır?

Bez çantalar da çok ufak ve tatlı bir yılbaşı hediyesi örneği olabilirler. Ondan fazla tasarım seçeneği olan bu bez çantalar da, yılbaşında gönül rahatlığı ile tercih edilebilir ve esprili baskılarıyla hediyeyi alan kişiyi kahkahalara boğabilir. Bunun yanı sıra, özel yılbaşı kutuları ve diğer HediyeDiye armağanları da tercih edilebilir. HediyeDiye’de her bütçeye uygun hediyelerle, güvenilir bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.